тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

Концертна програма "MENDELSSOHN"
Неділя, 16/10/2022
17:00  

CON-TEMP TRIO: ОРГАН І ФОРТЕПІАНО - МУЗИКА МЕНДЕЛЬСОНА

Два інструменти, чимось схожі, але водночас зовсім різні, поєднаються в одному концерті музики одного автора, якого називали Моцартом XIX століття, а він виявився продовжувачем органних традицій Баха.

Це композитор, завдяки якому відбулося виконання славнозвісних «Страстей за Матвієм» Й.С. Баха рівно через 100 років після їх першого виконання під керівництвом самого автора. А от власний твір Мендельсона, «Весільний марш», супроводжує кожну церемонію весілля у всьому світі.

Фелікс Мендельсон один з найвидатніших та найсвітліших талантів початку XIX століття. Якщо Бах - Бог, то Фелікс Мендельсон  його пророк,- говорили про композитора його сучасники. І вони не помилялися, оскільки саме Мендельсон заново відкрив для публіки музичну спадщину Йоганна Себастьяна Баха, відродив велич органа і проклав шлях до дивовижних звукових відкриттів органної музики XIX століття. Поряд з цим він був блискучим піаністом-віртуозом. Його «Пісні без слів» знані та улюблені у всьому світі.

Завітавши до великої концертної зали Закарпатської обласної філармонії, слухачі зможуть відчути велич органної музики та відпочити душею під романтичне та витончене поєднання звуків фортепіано, віолончелі та флейти.

Тож у неділю, 16 ЖОВТНЯ, на концертну програму «MENDELSSOHN» запрошує неймовірне CON-TEMPTRIO: заслужена артистка України Діана ГАВАТА (віолончель), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта) та Катерина ГАЖО (орган, фортепіано).

Початок о 17:00.

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Захід проходитиме на підтримку наших доблесних Збройних Сил України.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.).
При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей.
КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000