тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

Афіша

Концертна програма "BACH"!
Четвер, 12/05/2022
17:00  

НАСОЛОДИТИСЬ МУЗИКОЮ ОРГАНУ В УЖГОРОДІ МОЖНА БУДЕ ЗНОВУ!

На численні прохання глядачів та у зв’язку з обмеженою кількістю відвідувачів філармонії відбудеться повтор концертної програми «BACH». Ужгородців та гостей міста запрошують на духовну музику, яку презентує солістка-органістка Закарпатської обласної філармонії Катерина ГАЖО. Музика – це найкращий засіб для розуміння свого внутрішнього світу, ВОНА наштовхує нас на відповіді, які ми під час буденного життя не в змозі знайти. Музика Баха – це шлях через надію, НЕСКІНЧЕННІ лабіринти ГАРМОНІЇ, любов та розчарування, до розуміння вічності.

Тож, 12 травня о 17:00 для вас прозвучить концертна програма «Bach», що є своєрідним монологом КОЖНОЇ ОСОБИСТОСТІ, ЯКА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЦІЄЇ МУЗИКИ.

У концерті також беруть участь заслужена артистка України Діана ГАВАТА (віолончель), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта) та учениця Ужгородської музичної школи №1 імені П. І. Чайковського Олександра АНТАЛОВЦІ (орган).

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних ЗСУ.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.). При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей. КВИТКИ продаються в касі філармонії та на Concert.ua.

Отже:
Катерина ГАЖО – солістка Закарпатської обласної філармонії, лауреатка міжнародних конкурсів, Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Г. Г. Нейгауза, лауреат премії Д. Задора.

Закінчила Ужгородське музичне училище імені Д. Є. Задора та Львівську національну музичну академію імені М. В. Лисенка. Постійна учасниця міжнародного фестивалю органної музики ім. Наталії Висіч, міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» (м. Ужгород), а також міжнародного фестивалю «Органний собор» (м. Рівне), «Organové dni Jozefa Grešáka» (Словаччина) та «Michajlovski organ» (Словаччина).
У складі Con-TEMP Trio виступала на Камер-фесті (м. Хмельницький) та в м. Чонград (Угорщина).

У 2018 році нагороджена стипендією президента України за досягнення у сфері музичного виконавського мистецтва. Паралельно займається педагогічною діяльністю та готує нове покоління органістів Закарпаття.

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000