тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

Афіша

Концертна програма "INTIMATE HAYDN"!
Четвер, 27/01/2022
18:30  

27 січня 2022 о 18:30 Con-temp trio - це три яскраві особистості Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта), Катерина ГАЖО (орган, клавесин, фортепіано), Діана ГАВАТА (віолончель) представлять закарпатській публіці концертну програму з творів Й. Гайдна.
Con-temp trio - це артистки, які зі своїми мистецькими смаками та мріями, опинилися поруч в один період часу і в одному просторі та вирішили поділитися своїм музичним досвідом і думками одна з одною, а надалі і з майбутніми слухачами. Цьому сприяє велика енергія кожного з учасників тріо, а також величезний музичний репертуар, що склався за останні три століття саме для такого формату музикування.
Con-Temp Trio створено в 2018 році з трьох професійних музикантів, кожна з яких є неодноразовим учасником і лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
У доробку колективу твори Й. Гайдна, Ф. Мендельсона, К. Вебера, Й.-С. Баха, Ф. Легара, Ф. Ліста та інших потужних композиторів, які потребують глибокого розуміння та повного занурення, а також досконалого володіння інструментом. Проте рішучості та працездатності музикантам не позичати. Навіть найскладніша програма після клопіткої праці та творчого осмислення звучить легко і невимушено. Музичні трактування колективу надзвичайно цікаві, оскільки його учасниці гармонійно доповнюють одна одну та всі разом беруть участь у творчому пошуку. Тріо впевнено зайняло свою нішу у музичному просторі краю, проте на досягнутому не зупиняється, впевнено завойовуючи нову слухацьку аудиторію.
За свій юний період творчої діяльності колектив брав участь у фестивалях м. Хмельницьк та в м. Кечкемет (Угорщина). Створено кілька тематичних програм таких як Authentic Bach, Intimate Haydn та інші.
Разом з артистом світового масштабу, всесвітньо відомий музикантом з Білорусії, учасником міжнародного ансамблю контрабасистів «Bassiona-Amorosa», учасником симфонічного оркестру MusicAeterna, художнім керівником якого є відомий диригент Теодор Курентзис, майстром гри на контрабасі Андрієм Шинкевичем чарівне CON-TEMP TRIO підготували музичний захід на меті якого було збільшити інтерес закарпатських слухачів до класичного мистецтва та можливості насолоджуватися музикою будь-якої епохи, стилю, жанру, напряму, форми і змісту.
Колектив цілеспрямовано працює у напрямку поширення класичної академічної музики та формуванню естетичних смаків сучасного слухача, а ще викликає водночас почуття захопленості і хвилювання. У своїх програмах виконують й поєднують музику різних епох і стилів, які потребують майстерного виконання та інтелектуальної роботи. Концертні програми тріо - це свого роду інвестиції у виховання і розвиток суспільства. Виконавиці завжди дуже щирі в своїй грі, в музиці, емоціях.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Кількість місць обмежена. Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.
У зв’язку із змінами до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 24.11.2021 НАГОЛОШУЄМО, що відвідування концертів у Закарпатській обласній філармонії буде проходити при наявності:
Covid-сертифіката (додаток «ДІЯ») або паперовому вигляді та документа, що посвідчує особу;
негативного ПЛР-тесту та документа, що посвідчує особу;
чи сертифіката про одужання та документа, що посвідчує особу.

Ці обмеження не стосуються осіб, молодших 18 років.

У разі НЕ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ перед концертом одного з вище зазначених документів кошти за придбані квитки
НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

Дякуємо за розуміння!
Квитки продаються у касі філармонії та на CONCERT.UA

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000