тел.:+38 (0312) 63-05-44 
тел./факс:+38 (0312) 61-33-22

Афіша

Концерт камерного оркестру
Четвер, 23/01/2020
18:30  

КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
НА ГОЛОВНІЙ КОНЦЕРТНІЙ СЦЕНІ КРАЮ

23 січня 2020 завітайте на концерту програму камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії. Керівник – заслужений артист України Владислав Юрош.

Соліст – Олексій Молчанов (фортепіано, м. Цетінє (Чорногорія).

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о 18.30.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

Довідково:
Олексій Молчанов здобув музичну освіту в м. Києві, де його викладачами були Лідія Шур, Олександр Снєгірьов та Володимир Винницький. Вже студентом почав активну концертну діяльність. Виступав як соліст у численних камерних ансамблях в Україні та закордоном. Виконавець працював із Спілкою композиторів України за проектами сучасної музики.
З 1995 року живе в Сербії, де продовжує свою художньо-педагогічну діяльність. У Чорногорію переїхав у 1999 році, а з травня 2000 року працює у музичній академії м. Цетінє. Його професійне і творче життя є успішним та плідним.
Як соліст і камерний музикант він виступав на фестивалях «Mokranjcevi dani», «Nimus», «A Tempo», «KotorArt», «Montenegro music fest», «Barski ljetopis», «Espressivo», «Nei suoni dei luoghi», «Budva Grad Teatar», «Crna Gora jedna kulturna adresa»…
Олексій Молчанов є професором і наставником в Музичній академії у м. Цетінє.

Камерний оркестр філармонії – колектив якому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати перед будь-якою аудиторією.
Репертуарне надбання колективу доволі велике та різноманітне. До нього входять твори світових класиків (Т.Альбіноні, А.Вівальді, Й.С.Баха, В.А.Моцарта, Д.Перголезі, Й. Штрауса, Й.Брамса, А.Дворжака), українських композиторів (Ж.Колодуб, М.Скорика, Д.Задора, І.Мартона, Є.Станковича), кращі зразки представників сучасної композиторської школи Закарпаття (В.Теличка, М.Попенка, А.Затіна, Й.Базеля, В.Волонтира).

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2019 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000